E-shopové riešenie WAME admin CMS

Komplexný, automatizovaný prepojený s API, MLM, ERP, CRM...

Služby, ktoré poskytujeme v oblasti e-commerce zahŕňajú možnosti komplexného informačného systému s funkciami B2C aj B2B predaja, podporu rôznych platobných systémov vrátane online platieb kreditnými kartami a detailnú správu e-shopu vrátane integrácie fakturačných a ERP systémov, skladových modulov, MLM, podporné aplikácie pre monitoring a vyhodnocovanie marketingových a obchodných aktivít na internete ako aj prepojenia e-commerce systému a eshopu s ďalšími aplikáciami 3. strán prostredníctvom API, importov a exportov.

Lokálny framework ako záruka nezávislosti a kvality

7 rokov vývoja nášho vlastného e-shopového content management systému WAME admin CMS stojí na základoch silného českého programovacieho frameworku Nette, vďaka čomu majú naši programátori na dosah veľké množstvo materiálov, dokumentácií a ľudí, ktorí tomuto systému rozumejú a vedia poradiť, prípadne aj spolupracovať na vývoji. Toto je dôležitý fakt pre rozvoj a stabilitu vášho projektu. Náš systém nie je závislý len na našej firme, ale štandardizovanému kódu rozumejú programátori z celého Slovenska aj Česka. Zabudnite teda na vendor lock riziko a spoľahnite sa na kompletný prístup do vlastného systému.

Čo je v základnom balíku? 

  • Homepage, reklamné bannery, akciové produkty
  • Kategorizácia, filtrovanie, fulltext vyhľadávanie
  • Produkty s variantami, súvisiace produkty, sklady, cenové skupiny
  • User friendly administrácia, jednoduchá a prehľadná
  • CMS systém pre správu obsahu, článkov, nastavení
  • a mnoho iných detailov

Prečítať špecifikáciu systému

Viac ako 60 pripravených rozšírení

Dizajn na mieru v 100% responzívnej verzii je samozrejmosťou. Funkcie zvyšujúce predaj, pohodlie používania pre zákazníkov a najmä pre váš e-shopový tím, ktorý so systémom pracujú denne. Ponúkame rôzne moduly a komponenty s možnosťou úprav na mieru vaším procesom.  

Čítajte detailnejšie špecifikácie pod súvisiacimi technológiami:


WAME Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek