WebElement 2 v Bardejove

Naša firma už druhýkrát organizovala toto večerné stretnutie, kde si prednášajúci pripravili program tak, aby podali svoje skúsenosti a rady ostatným. WebElement sa netýkal len ITčkárov, ale naopak, snažili sme sa vyhovieť aj ostatným cieľovým skupinám. Témy boli takého:

Dôležitosť marketingu

Popularita v oblasti moderného marketingu neustále rastie, a preto sme pozvali Jozefa Verbovského, ktorý neprišiel prezentovať len teóriu, ale svoje užitočné rady z 12 ročnej praxe posunul aj nám. Momentálne sa venuje PR manažmentu a marketingu. Dozvedeli sme sa o účinnom online marketingu, ktorý je dôležitým prvkom riadenia podniku, ďalej poradil ako dosiahnuť fakt dobré výsledky v online kampaniach, čo s facebookom a emailovou komunikáciou a ďalšie iné praktiky, ktoré naozaj zaberajú.

 

 

Z IT oblasti

Vývojárov oslovil Ivo Ivanco, ktorý poskytol info prečo je dôležité testovať a aký je rozdiel medzi testovaním v teórií a v praxi. Dozvedeli sme sa na čo slúžia mockery  v testoch a ako ich využiť, ako riešiť dependency injection v testovaní a mnoho iných tipov..., a že v bašte je dobré pivo :) 

 

Túto praktickú prednášku Iva Ivanca si môžete odsledovať tu - YouTube

 

A čo je našim cieľom? Aby sa nás na z jedného stretnutia na druhé zchádzalo čoraz viac, a aby každý odchádzal s pocitom, že sa mu tam oplatilo ísť...

 

 

 

 

 

Dávid Ďurčo

8. Máj 2018 | 13:41