Nové prepojenie e-shopu s Profit365! Chcete ľahšie podnikanie?

Tisíce firiem po celom Slovensku využívajú na správu skladu, objednávok, zákazníkov či faktúr cloudovú službu Profit365, ekonomický softvér s vyše dvadsať ročnou históriou a silnou zákazníckou podporou. Tento softvér je na Slovensku jeden z prvých svojho druhu a tento míľový náskok zabezpečil jeho superioritu nad konkurenciou. Zo skromných začiatkov si táto firma vybudovala silnú infraštruktúru, o čom svedčí aj ich prechod na cloudové riešenia v roku 2011.

Je preto naším potešením, že vám môžeme oznámiť našu budúcu spoluprácu s Finecon Technologies, firmou, ktorá stojí za týmto softvérom a čoskoro budeme funkcie tohto ERP systému integrovať aj do našich webových aplikácií a e-shopov.

 

Prečo?

Obaja sa chceme posúvať dopredu a to nielen, čo sa týka technickej inovácie, ale aj jednoduchosti používania naších ecommerce systémov, ich automatizácie a znižovania chybovosti pri manuálnom spracovávaní dát z e-shopov.

 

Čo to znamená pre vás ako zákazníka?

Váš e-shop, či už existujúci alebo nový, vieme prepojiť automatizovaným API modulom medzi WAME admin CMS a cloudovou službou Profit365. Toto prepojenie vám uľahčí správu financií, objednávok, zákazníkov, produktov či skladov. Rovnako s naším e-shop systémom budete mať možnosť automatizovať rutinné procesy, čo vám opäť dá viac času na venovanie sa svojej firme.

Výhody integrácie, ktoré budú z toho vyplývať, bude mnoho, ako napríklad:

 

  • Integrácia vášho produktového cenníka a skladov. Všetky produkty, popisy, parametre, vlastnosti, ich varianty a obrázky ktoré sa po importe automaticky optimalizujú pre zobrazovanie v e-shope
  • Synchronizácia vášho zoznamu klientov ich objednávok priamo do Profit365.
  • Synchronizácia vystavených faktúr obojsmerne medzi eshopom a Profit365.
  • Synchronizácia cenových skupín a zliav pre vašich zákazníkov.
  • Synchronizácia kategorizácie e-shopu a produktov.

 

Všetky tieto integrácie znamenajú, že ak chcete editovať položky vášho e-shopu, stačí to urobiť raz v Profite a zvyšok bude urobený za vás priamo na stránke. To isté platí o objednávkach či faktúrach, ktoré sa v priebehu niekoľkých minút zobrazia priamo v ERP systéme Profit365.

 

V čom konkrétne sa tieto zmeny prejavia?

Ak máte napríklad sklad s tovarom v Profit365 a chcete nejaký tovar odstrániť alebo upraviť jeho vlastnosti (názov, dostupnosť atď), vďaka integrácii s naším modulom bude potrebné túto zmenu vykonať iba raz v systéme Profit365.

Ak vytvoríte faktúru k objednávke ktorá prišla z e-shopu, opäť, cez náš modul, sa táto faktúra skopíruje aj do CMS, čo znamená, že vy ako správca potom uvidíte svoje faktúry v Profite a zákazník uvidí tie svoje na stránke bez potreby niečo manuálne kopírovať alebo žiadať.

Migrácia vašich existujúcich zákazníkov z Profitu je tiež jednoduchá a akékoľvek zmeny so zákazníkmi, ktoré sa udejú v Profite, sa automaticky zmigrujú aj do vašej databázy e-shopu.

 

Rozmýšľate nad prepojením skladu s e-shopom a vyberáte si vhodný systém?

Ak už používate Profit365, máte e-shop a už vás unavuje jeho neustála správa na dvoch miestach, môžete si nechať vytvoriť e-shop na mieru od nás. 

A ak ste ešte o Profit365 nepočuli, je na čase to zmeniť! Ako ste už videli, je to ekonomický softvér s tisíckami zákazníkov na Slovensku s množstvom profesionálnych nástrojov, ktoré určite oceníte či už ako účtovník alebo administrátor. Navyše, ak sa rozhodnete vytvoriť si alebo premigrovať svoj e-shop, dostanete zľavu na vašu prvú mesačnú platbu za službu.

 

Benjamin Dubovecky

Zarytý Angličan, ktorý sa (žiaľ) narodil na Slovensku. Bol som stratený programátor, vďaka WAME som sa našiel.

20. Júl 2018 | 14:24